Zakład Produkcji Osłonek Spawów Światłowodowych V-PROTECT

Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce.

Wytłaczanie
Cięcie
Konfekcja
Pakowanie

PRODUKCJA
RUREK

Sami wytłaczamy rurki do produkcji termokurczliwych osłonek spawów światłowodowych. Dysponujemy trzema kompletnymi liniami do produkcji termo-topliwych rurek wewnętrznych i wstępnych tuby do termokurczliwych rurek zewnętrznych.

Zobacz więcej

CIĘCIE
DRUTU

Dysponujemy pięcioma kompletnymi liniami wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt pozwalający kontrolować niemal wszystkie parametry prostowania i cięcia. Precyzyjne podajniki pneumatyczne pozwalając utrzymać stałą niezmienną długość ciętego drutu.

Zobacz więcej

KONFEKCJA
OSŁONEK SMOOVE

Wszystkie termokurczliwe osłonki spawów światłowodowych konfekcjonujemy ręcznie z materiałów które sami produkujemy. Każdy komponent produktu jest wielokrotnie przeglądany i oceniany przez pracowników nim trafi do pakowania.

Zobacz więcej

PRODUKCJA
OSŁONEK ANT

W naszej firmie produkujemy również aluminiowe, zaciskane osłonki spawów światłowodowych serii ANT. Do tego celu wykorzystujemy zaprojektowaną i wykonaną przez naszych inżynierów maszynę.

Zobacz więcej

PRODUKCJA
BLISTRÓW

Do pakowania osłonek serii ANT wykorzystujemy blistry które produkujemy w naszej firmie na półautomatycznej termo-formierce. Maszyna pozwala nam formować blistry o wymiarach 370 x 240mm. Mamy możliwość wykonania opakowania zgodnie z życzeniem klienta.

Zobacz więcej

PAKOWANIE
I WYSYŁKA

Termokurczliwe osłonki spawów światłowodowych pakujemy po 1000szt do jednego kartonika. Zwyczajowo jest to 10 woreczków strunowych po 100szt osłonek. Zaciskane, aluminiowe osłonki pakowane są po 150szt do jednego kartonika.

Zobacz więcej