Firma V-Protect

To przede wszystkim zgrany, doświadczony zespół pracowników i dobrze przemyślany model produkcji.

Jakość
Zaufanie
Dostępność
Lider

CO
ROBIMY

Produkujemy zaciskane i termokurczliwe osłonki spawów światłowodowych dla każdej aplikacji. Czynnie uczestniczymy w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań.

Zobacz więcej

JAK DŁUGO
DZIAŁAMY

Firma założona została w 2009 roku. Od samego początku skupiała się na produkcji osłonek spawów światłowodowych. Wysoka jakość, dostępność, otwartość i elastyczność w podejściu do potrzeb klienta sprawiły, że zostaliśmy obdarzeni dużym zaufaniem przez tak wielu klientów.

Zobacz więcej

JAK
PRACUJEMY

Wyselekcjonowane materiały, zgrany, doświadczony zespół pracowników, dobrze przemyślany model produkcji, wysokie stany magazynowe gwarantują nam bardzo dużą wydajność i właściwą jakość produktów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wybrać najlepsze metody i materiały do produkcji osłonek spawów światłowodowych.

Zobacz więcej

CZYM
DYSPONUJEMY

Dysponujemy parkiem maszyn i laboratorium zdolnym produkować i kontrolować dziesiątki milionów osłonek spawów światłowodowych rocznie w różnych typach i rozmiarach.

Zobacz więcej

SKĄD
JESTEŚMY

Siedziba firmy znajduje się w Policach gdzie mieści się biuro handlowe, produkcja  osłonek spawów światłowodowych, magazyn, produkcja komponentów oraz laboratorium pomiarowo-testowe LPT.

Zobacz więcej

CO NAS
WYRÓŻNIA

  • Doskonały, wysokiej jakości produkt. Posiadamy własną produkcję i własne laboratorium kontroli jakości.
  • Łatwy dostęp do gotowych produktów. Utrzymujemy wysokie stany magazynow
  • Szybka dostawa. Jesteśmy firmą z Centralnej Europy.

Zobacz więcej

GDZIE SĄ
NASZE PRODUKTY

Główne rynki zbytu naszych produktów to kraje Europy, ale sprzedajemy i wysyłamy nasze osłonki spawów światłowodowych również na cały świat. Dostarczamy nasze produkty do małych i dużych przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki.

Zobacz więcej

PROJEKTUJEMY
MASZYNY

Większość maszyn na których pracujemy projektujemy i wykonujemy sami. Mamy własne biuro projektowe w którym pracują konstruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Do projektowania wykorzystujemy oprogramowanie Solid Edge firmy Siemens.

Zobacz więcej